Gökçek ŞifaSize Telefonunuz Kadar YakınızÜcretsiz Google Play'de
İNDİRX
Anasayfa / Gökçek'ten / Gökçek İksir

Gökçek İksir

Gökçek İksir

 

Herbarlist İbrahim Gökçek tarafından kurulan firmamız 31 yıllık araştırmalar sonucu Gökçek İksir, Gökçek Tonik, Gökçek Tentür, Gökçek Aloevera Jel, Gökçek Ozon yağı ve 60 çeşit çay harmanı ile bitkisel tedavi piyasasında öncü bir firmadır. Ayrıca şirket kurucumuz İbrahim Gökçek bilgi ve birikimlerini aktardığı 27 yıllık çalışması olan 3 ciltlik ansiklopedik alternatif tıp kitabına da imza atmıştır. Firmamız 16 yıldır internet üzerinden 35 sitesi ile tanıtım ve online satış hizmeti vermekte ve internetin tüm olanaklarını kullanmaktadır. Yegâne amacımız insanları sağlıklı yaşamla ilgili bilgilendirmektir.

gökçek iksir

 

Gökçek İksiri, Limon suyu, ada çayı, maydanoz, sirke, sarımsak, karanfil, tarçın, zerdeçal, yara otu, zeytin yaprağı, kekik, altın başak otu, atkuyruğu otu, zencefil vs içerir. Kaliteli koyu renkli üzüm sirkesinden oluşan iksir mükemmel bir cüruf çözücü ve bağışıklık sistemini güçlendiricidir. Bu şifalı bitkiler antiviral (virüsleri öldürücü, yok edici), antibakteril (bakterileri öldürücü) ve antimikotik (mantarları öldürücü, yok edici) özeliklere sahip bir şifalı bitkilerdir. Bu şifalı bitkiler ile etkisini çok çok artırdım, fakat bu bitkiler hakkında bilgi veremeyiz, çünkü buluşumuzun temelini bu bitkiler oluşturur.

 

Gökçek İksiri sadece hastalar değil sağlıklı insanlarda kullanıldığında daha dinç ve dinamik olurlar. Çünkü sağlıklı kişide veya sağlıklı gibi görünen kişide mutlaka mikrop ve cüruf vardır. Ve Gökçek İksiri kullandığında vücudu arınır ve rahatlar daha dinamik olur. Mikroplar hâkim duruma geçtiğinde hastalık ortaya çıkar, hastalık ortaya çıkmadan müdahale etmekle ileride çıkabilecek rahatsızlığı önlersiniz. Gökçek İksiri buzdolabında muhafaza edilmeli, kullanmadan önce mutlaka çalkalanmalı, tadını acı bulanlar (yaşlı ve çocuklar) bir bardak su veya portakal suyu ile karıştırarak içebilir. Hastalığın akut veya kronik oluşuna göre Gökçek İksirinden günde 3-5 defa 2 çorba kaşığı 4-8 ay hatta daha uzun süre alınabilir.

Yaklaşık igokcek

Dikkatinize çekebilir

Sahte Panax, TEHLİKELİ Panax, Etkisiz Panax, Clavis Panax, Damar Açıcı, Ginseng Forte, Kalp ilacı

Bu Ilacı Sakın Kullanmayın. 28 Şubat 2012 Salı, 12:08:41 Türk Eczacıları Birliğince (TEB), kalp ve ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.