Gökçek ŞifaSize Telefonunuz Kadar YakınızÜcretsiz Google Play'de
İNDİRX
Anasayfa / İletişim

Bir Yorum

 1. Bu mesajımı lütfen İbrahim beye ulaştırınız. Gökçek Tonik için teşekkür yazısıdır. Sesimi duyurabileceğim kadar insana duyrabilmek amacında bu yazımıda lütfen sitenizde ve halkla paylaşınız.

  3 yıldır, ekstrasistol olarak bilinen, ekstra atıp kalp rahatsızlığı yaşıyordum. Kalbin teklemesi şeklinde ifade edilir insanlar tarafından. Aynı zamanda 3 yıldır rahat rahat yemek yiyemiyordum, yemek yedikten hemen sonra aşırı şişkinlik, gaza benzer bir sıkışma oluşuyordu, tatlı yemeyeli 3 seneden fazla olmuştu çünkü daha kötü yapıyordu beni ve öne doğru eğilemiyordum, yere çömelemiyordum bu hareketleri yaptığım anda kalbimde tekleme şeklinde ekstrasistol oluşuyordu, çok korkutu ve sanki kalp duracakmış gibi bir his. Türkiye’de gitmediğim doktor, prof hoca kalmamıştır 3 yıldır, her gittiğimde aldığım cevap kalbin tek atımlarının ekstrasistollerin genellikle psikolojik veya stres kaynaklı meydana geldiğini, sebebinin bilinmediği ve tedavisininde olmadığı şeklinde açıklamalar yapılıyordu. Endoskopi dahi uygulandı 2 yıl önce.

  Ben bu durumu yurtdışında araştırdım, orada da pek çok insanda aynı sorunun olduğunu okudum ve hepimizin ortak özelliği bu kalp atış probleminin yemek sonraları ve öne doğru eğildiğinde, yatakta sola doğru yattığında meydana geldiği şeklindeydi. Türkiye’de doktorlar bu konuyu mide ve bağırsak sindirim sistemi ile alakalı olabileceği üzerinde durmuyorlar hatta alakasız görüyorlar ancak yabancı bir sağlık kuruluşunda bir doktorun yazısında kalbin teklemesi sorunun gayet sindirim sistemi rahatsızlıkları, bağırsaklarda mantar, bağırsaklarda solucan, gastrit ile ilişkili olabileceği ve hatta açıklanamayan ve altta yatan başka bir kalp rahatsızlığı yoksa direk sindirim sistemi ile ilgili olduğunu yazmış bir doktor teşhisleride var bu konuda.

  Bu bilginin üzerine gökçek tonik satın aldım, henüz 5 gündür kullanıyorum, aç karna bir çay bardağı içiyorum günde 2-3 kere. Burdan bu gökçek toniği üreten sayın İbrahim beye sonsuz dualarımı ve teşekkürlerimi iletiyorum. Gökçek toniği kullanmaya başadığım 2. günde ekstrasistol kalp teklemesi, garip kalp atışı hisleri bir anda durdu ve 5 gündür tek bir kez dahi olmadı, 3 yıldır aralıksız sabah gece uykuda dahi devam eden bu sorun bir anda yok oldu, kendimi öyle iyi ve enerjik hissediyorum ki anlatamam.

  Gökçek toniği ilk içtiğim gün, çok ağrılarım oldu, karnımda ve bağırsaklarımda yaklaşık 1-2 saat kadar sürdü gece yatmadan bunun sebebini biliyorum mantar ve bakterilerin ölmesi ile vücudun saldığı zehirli gazlar nedeni ile oluyor, ancak ertesi gün başka bir insan olarak uyandım, sağlıklı ve kalbim normal atıyordu ekstra atım olmuyordu, yere eğilebiliyor, kalkabiliyor yatarken soluma dönüp yatabilmeye başladım.

  Bugün 5. gün bitiyor gökçek tonik ile, 3 yıl sonra ilk defa dilediğim gibi yemek yiyebiliyorum, en ağır yemeğide yedim sırf denemek için 10dk sonra midem indi ve şuanda taşı bile yiyebilecek şekilde hissediyorum kendimi.

  Kendimde düzeldiğini fark ettiğim rahatsızlık ve konular:
  – Ekstrasistol adı verilen, kalbin teklemesi birden atmıyor gibi olup sert bir şekilde vurması sorunu tamamen geçti. (Doktora gittim anlattım inanamadılar, 48 saat holter bağlandı tekrar ve gerçekten geçmiş olduğu kanıtlandı)
  – Yemeklerden sonra şişkinlik hissetmiyorum, midemi herşeyi yiyebilecek derecede sağlıklı hissetmeye başladım, tedavinin başında olduğum için yemiyorum şuanda tabiki aklıma geleni.
  – Bağırsaklarım düzene girdi, daha rahat ve yumuşak dışkılıyorum.
  – Başlangıç seviyesinde olan iç hemoroid sorunuma çok iyi geldi, çok ufak olan meme neredeyse kayboldu gökçek tonikle 5. gündeyim daha.
  – Uyku düzenim değişti, normalde geceleri oturuyordum ve sabaha karşı uyuyordum, uyuduğum uyku düzgün bir uyku değildi ve dinlenmiş olarak kalkmıyordum.
  – 3 yıldır çıkarmadığım kadar gaz çıkarıyorum, ayıptır söylemesi alttan üstten durmuyor.
  – Göz altlarımda meğerse morluk varmış hafif, önceden fark etmiyordum şimdi rengi beyaza dönünce anladım, morluklar geçti.
  – Psikolojim düzeldi, çünkü midem ve bağarsaklarım rahatlayınca psikolojimde düzeldi, direk bağlantılı olduğunu düşünüyorum.

  Kendimi hayata yeniden gelmiş gibi hissetmeye başladım ve henüz 5 günlük kullanım sonrası bunları yaşıyorum, samimi bir şekilde alternatif tıp ve bitkisel tedavilere normalde inanmayan bir insan olarak yazıyorum bu yazımı ve tüm Türk halkına sesleniyorum, gökçek toniği mutlaka deneyin ve ilk içimde ağrı,gaz vs olsada yılmadan devam edin.

  Allah hepinizden razı olsun, nasıl teşekkür ederim bilmiyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.